See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mini C-båge
Beskrivning: Upphandling av mobil Mini C-båge
Föregående meddelande: 589382-2023
Intern identifierare: RS 2023-00871
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33111000 Röntgenapparatur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mall VGR Anbudsinbjudan och avtal (1)