Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Låd- och lastcyklar
Referensnummer: KSN-2017-2216
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 34422000 Cyklar försedda med hjälpmotor
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av låd- och lastcyklar till Uppsala kommun.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 1,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 34422000 Cyklar försedda med hjälpmotor, 34430000 Cyklar, 34431000 Cyklar utan motor, 34432000 Delar och tillbehör till cyklar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen