735248-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Regelskrivare samt Expert regelskrivare Trafiksäkerhet järnväg - Dynamiskt inköpssystem (DIS)
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRegelskrivare samt Expert regelskrivare Trafiksäkerhet järnväg - Dynamiskt inköpssystem (DIS)
BeskrivningDynamiskt inköpssystem (DIS) - Upphandlingen omfattar tillhandahållande av resurskonsulter inom regelskrivare samt expert regelskrivare.
Intern identifierareKOM-418996
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningUpphandlingen omfattar tillhandahållande av resurskonsulter inom regelskrivare samt expert regelskrivare.
Intern identifierareRegelskrivare samt Expert regelskrivare Trafiksäkerhet järnväg - Dynamiskt inköpssystem (DIS)