2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kanalhuset, teknisk upprustning Pilträdet 12
Beskrivning: Teknisk upprustning och anpassning av lokalerna till ändamålsenliga kontorslokaler, Byggnadens BTA ca 1800 kvm fördelat på 3 våningsplan.
Intern identifierare: FSK 2023/530
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45210000 Byggnadsanläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Kanalhuset, teknisk upprustning Pilträdet 12