2. Förfarande
Förfarande
Titel: Värdetransporter och kontanthantering
Beskrivning: Lisebergskoncernen genomför en ramavtalsupphandling avser värdetransporter och tillhörande tjänster med omfattning såsom: • Hämtning av värde och transport av värde till uppräkningscentral • Uppräkning av värde och insättning på konto • Leverans av värde (sedlar & mynt) • Tillhandahållande av deponeringsskåp
Intern identifierare: 24-0334
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92000000 Fritids-, kultur- och sporttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000