2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI av miljökrav inför upphandling av Ballast
Beskrivning: Enköpings kommun inbjuder härmed leverantörer att inkomma med synpunkter på fordonskrav samt information om hantering vid deponi av massor.
Intern identifierare: TF2024/946
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 14210000 Grus, sand, krossad sten och ballast