2. Förfarande
Förfarande
Titel: Näringslivssamverkan
Beskrivning: Avtal gällande utveckling av näringslivet i kommunen, platsutveckling samt planera och genomföra evenemang i samverkan med det lokala näringslivet.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98110000 Tjänster tillhandahållna av företags-, yrkes- eller specialistorganisationer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Näringslivssamverkan Norrtälje
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118938:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet, 79952000 Evenemang
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Näringslivssamverkan Rimbo
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118938:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Näringslivssamverkan Hallstavik
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118938:Lot:3