735702-2024 - Resultat
Sverige – Skogsavverkning – Skogsavverkning och virkesförsäljning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkogsavverkning och virkesförsäljning
BeskrivningUpphandlingens syfte är att få till stånd ramavtal med en leverantör som kan tillgodose kommunens löpande behov av skogsavverkning och virkesförsäljning.
Intern identifierareDnr. 44-2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77210000 Skogsavverkning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000