2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift & Underhåll Parkljud
Beskrivning: Detta ramavtal omfattar uppdrag som rör nyinstallation och komplettering av ljudsystem samt drift och underhåll av parkljudsanläggningar i Lisebergsparken och skräckhus.
Intern identifierare: 24-0321
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92370000 Ljudteknikertjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Optioner:
Beskrivning av alternativen: -