2. Förfarande
Förfarande
Titel: Banktjänster Motala kommun
Beskrivning: Motala kommun inklusive kommunala bolag och övriga organisationer inbjuder härmed anbudsgivare till att lämna anbud i upphandlingen gällande Banktjänster, enligt nedanstående instruktioner och bifogade handlingar.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:112250:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 66110000 Banktjänster