See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utrustning för EMG och neurografi
Beskrivning: Region Skåne och Region Blekinge har för avsikt att upphandla nio (9) stycken utrustningar för EMG och neurografi varav tre (3) stycken till Malmö, fyra (4) stycken till Lund, en (1) styck till Helsingborg och en (1) styck till Karlskrona, med möjlighet för Region Skåne och Region Blekinge att avropa ytterligare tre (3) stycken utrustningar på option.
Intern identifierare: 2024-O001233
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa föreskrifter - Över tröskelvärde (1)
Beskrivning: Se upphandling i TendSign.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Information till anbudsgivarens om hur Region Skåne hanterar personuppgifter vid upphandling (1)