2. Förfarande
Förfarande
Titel: Artroskopiska implantat
Beskrivning: Upphandlingen avser Artroskopiska implantat
Intern identifierare: 2025-O001576
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kravspecifikation Förbrukningsmaterial - Generella krav
Intern identifierare: 1793886-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Administrativa föreskrifter
Intern identifierare: 1793887-1