Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mikrobiologisk säkerhetsbarriär
Referensnummer: 23/120
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 45252210 Byggnation av vattenreningsverk
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45252200 Utrustning till reningsverk, 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45330000 Rörmokeriarbeten, 51900000 Installation av styr- och reglersystem