See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mattransporter
Beskrivning: Upphandlingen omfattar mattransporter till/från skolor, förskolor och äldreboenden.
Intern identifierare: IU24-74
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000