Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38433100 Masspektrometer
Ytterligare klassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas), 38400000 Instrument för kontroll av fysikaliska egenskaper, 38430000 Detektions- och analysutrustning
Leveransplats
Ort: Lund
Del av land (NUTS): Skåne län (SE224)
Land: Sverige