736597-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reklam och marknadsföring – Kommunikationsbyrå
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kommunikationsbyrå
Beskrivning: Folkhälsomyndigheten avser att upphandla två fullservicebyråer som på ett snabbt, kvalificerat, ändamålsenligt och kostnadseffektivt sätt kan ge stöd i både kommunikationsstrategiska frågor samt utföra kommunikations- och produktionsrelaterade tjänster ibland med korta ledtider.
Intern identifierare: 04643-2024
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del