See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kemikalier för badanläggningar
Beskrivning: Upphandling av ramavtal avseende kemikalier till badanläggningar för Simrishamns kommun, Tomelilla kommun och Ystads kommun.
Intern identifierare: 24/98
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24962000 Vattenreningskemikalier
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Varor tjänster