See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Servicefordon, personbilar RH202093/94/95/96
Beskrivning: Detta avrop avser fyra (4) Bilar till Region Halland.
Intern identifierare: 22/53
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 34100000 Motorfordon, 34110000 Personbilar, 34115000 Andra personbilar, 34115200 Motorfordon för transport av färre än tio personer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del (1)
Beskrivning: Avser fordon till Region Halland
Intern identifierare: 1075904-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 1075905-1