2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsult inom deponi
Beskrivning: Upphandling av konsulttjänster inom deponi
Intern identifierare: UE 25.052
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000