2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal - Hantverkstjänster Bygg
Beskrivning: Kungälvs kommun - Ramavtal avseende hantverkstjänster bygg
Intern identifierare: KS2024/2424
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45453000 Reparation och renovering
Ytterligare klassificering (cpv): 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten, 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten, 45450000 Övriga färdigställande byggnadsarbeten, 50000000 Reparation och underhåll, 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Ramavtal hantverkstjänster Bygg (1)