See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Personbilar till Ronnebyhus
Beskrivning: personbilar
Intern identifierare: 2025-1720
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144900 Elfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Information om anbudsgivaren (1)
Beskrivning: elbilar
Intern identifierare: 1792121-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Övergripande krav (1) (1)
Beskrivning: köp av elfordon
Intern identifierare: 1792122-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsinbjudan (1)
Beskrivning: el fordon 2 st
Intern identifierare: 1792123-2