2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inbjudan för deltagande i RFI avseende Teletekniska system
Beskrivning: Inbjudan om deltagande i Kriminalvårdens RFI avseende Teletekniska system inför upphandling av ramavtal för installation, renovering, komplettering och uppgradering av telesystem.
Intern identifierare: 2023-27312
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 31625000 Inbrotts- och brandlarm, 31625300 Inbrottslarmssystem, 35121300 Säkerhetsinstallationer, 45314000 Installation av telekommunikationsutrustning