737345-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering – Husgerådsartiklar 2025, SLL720
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHusgerådsartiklar 2025, SLL720
BeskrivningHusgerådsartiklar 2025, SLL720
Intern identifierareFSN 2024-0352
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
Ytterligare klassificering (cpv): 39221000 Köksutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000