737362-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll av utrustning i byggnader – Service, underhåll och installation av porttelefon, passage- och bokningssystem
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelService, underhåll och installation av porttelefon, passage- och bokningssystem
BeskrivningService, underhåll och installation av porttelefon, passage- och bokningssystem
Intern identifierare2024MKB-895
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
Ytterligare klassificering (cpv): 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45314320 Installation av datakablar, 45315100 Eltekniska installationer, 51300000 Installation av kommunikationsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
BeskrivningInstallation av kommunikationsutrustning
Intern identifierare1785868-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelDelområde 1
Beskrivningse upphandlingsdokument
Intern identifierare1785870-1
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelDelområde 2
Beskrivningse upphandlingen
Intern identifierare1785871-2
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelStrukturerade malldokument MKB (2)
Intern identifierare1796037-3