73745-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter – Upphandling Skadedjursbekämpning och förebyggande insatser - NY
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling Skadedjursbekämpning och förebyggande insatser - NY
BeskrivningUpphandlingen avser leverantör för Rambos nuvarande samt framtida behov av skadeförebyggande insatser samt skadedjursbekämpning i byggnader, fordon/maskiner samt markområden. Vid behov kan Rambo även komma att avropa andra lokaler där fastigheten ägs av Rambo.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90922000 Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124575:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90920000 Sanering av anläggningar, 90924000 Desinfektion med gas