2. Förfarande
Förfarande
Titel: 1 st. eldriven 3-facksbil
Beskrivning: Upphandlingen avser ESEMs behov av 1 st eldriven 3-facksbil med tillhörande serviceavtal. Fordonet ska i första hand köra FNI-material men kommer även köra hushållsavfall och matavfall.
Intern identifierare: UH 23-19
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144510 Fordon för avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Mervärdesmodell (1)
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generella krav (1)