2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling Släck-Räddningsbil 2024
Beskrivning: Brandkåren Attunda upphandlar en släck-räddningsbil med leverans i november 2024
Intern identifierare: 2023-001571
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144213 Brandbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000