737689-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för projektledning – Tekniska konsulttjänster - Byggledare och Projektledare
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTekniska konsulttjänster - Byggledare och Projektledare
BeskrivningSjöbo kommun inbjuder intresserade konsulter till anbudsgivning avseende tekniska konsulttjänster inom område Byggledare och Projektledare till Sjöbo kommuns verksamheter.
Intern identifierare25/27
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72224000 Konsulttjänster för projektledning
Ytterligare klassificering (cpv): 71520000 Övervakning av bygg- och anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
BeskrivningUpphandling av Byggledare och Projektledare
Intern identifierare1809099-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelByggledare och Projektledare
Intern identifierare1809100-1