737746-2024 - Resultat
Sverige – Transformatorer – Nätstationer och transformatorer
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelNätstationer och transformatorer
BeskrivningUpphandlingen omfattar leveranser till Sinfras medlemmar av nätstationer och transformatorer samt tillhörande produkter och tjänster.
Intern identifierare24/15
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 31170000 Transformatorer
Ytterligare klassificering (cpv): 31213200 Distributionstransformatorer, 31213300 Kabeldistributionsskåp, 31230000 Delar till eldistributions- eller reglerutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000