737783-2025 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Osteosyntesmaterial 2025, SLL584
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelOsteosyntesmaterial 2025, SLL584
BeskrivningOsteosyntesmaterial såsom plattor, skruvar, märgspikar, externfixation mm.
Intern identifierareFSN 2025-0118
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar, 33183100 Ortopediska implantat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000