737811-2025 - Planering
Sverige – Städning – EXTERN REMISS Städtjänster 2027
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelEXTERN REMISS Städtjänster 2027
BeskrivningExtern remiss på delar av upphandlingsunderlaget inför en kommande upphandling av ett statligt ramavtal avseende städtjänster i Stockholms län.
Intern identifierare23.3-8189-2025
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning