See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Meddelande om frivillig förhandsinsyn avseende inköp av operationsbord ifrån MediRum AB
Beskrivning: Region Norrbotten har för avsikt att tilldela ett avtal genom förhandlat förfarande utan föregående annonsering enligt 6 kap. 17 § 1 stycket punkten 2 lagen (2016:1145) om offentlig upphandling, LOU.
Intern identifierare: 23/462
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33192230 Operationsbord
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000