See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Trädgårdsprodukter
Beskrivning: Uppdraget avser försäljning och rådgivning av trädgårdsprodukter till Mimers hyresgäster samt försäljning och rådgivning till Mimers personal. Mimer har för avsikt att teckna ramavtal med två leverantörer.
Intern identifierare: 202470
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03121000 Trädgårdsväxter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Uppdraget avser försäljning och rådgivning av trädgårdsprodukter till Mimers hyresgäster samt försäljning och rådgivning till Mimers personal.
Intern identifierare: 1786083-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Egenförsäkran
Intern identifierare: 1786134-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Sanningsförsäkran och kvalificeringskrav
Intern identifierare: 1786133-2