737937-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Sjukskötersketjänster – Bemanningssjuksköterskor ver 2
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBemanningssjuksköterskor ver 2
BeskrivningRamavtal gällande bemanningstjänster sjuksköterskor
Intern identifierare25/129
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85141200 Sjukskötersketjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000