Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 31600000 Elektrisk utrustning
Leveransplats
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)
Land: Sverige