738120-2025 - Resultat
Sverige – Kemiska produkter – Lut
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLut
BeskrivningUpphandlingen avser Lut till Vattenfall AB, Heat Sweden anläggningsområden i Sverige och VB Energis anläggningsområden. SSG IKEAM med tillägg och ändringar.
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116350:Lot:1