738142-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Städning – Städtjänster Smedby
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStädtjänster Smedby
BeskrivningNorrköpings kommun inbjuder ert företag att lämna anbud på offentlig upphandling av avtal gällande Städtjänster; daglig städning, storstädning, golvvård och fönsterputs som ska utföras i området Smedby, Norrköpings kommun. Anbud ska lämnas i enlighet med de villkor som framgår av upphandlingsdokumenten.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:88822:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90919200 Kontorsstädning, 90919300 Städning av skolor