738207-2024 - Resultat
Sverige – Andra samhälleliga och personliga tjänster – IT-stöd för administration och lärande (Kulturskola)
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelIT-stöd för administration och lärande (Kulturskola)
BeskrivningAvser kulturskolan.
Intern identifierareNAV
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelIT-stöd för administration och lärande (kultursko.
Beskrivning.
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelIT-stöd för administration och lärande (skola)
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelDel 5, Grundskola, lärande
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelDel 6, Gymnasieskola, lärande