2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling GIS system
Beskrivning: Upphandlingen avser system för GIS, ett system för att hantera en digital samhällsbyggnadsprocess.
Intern identifierare: 2024-114
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: GIS plattform
Beskrivning: Plattform för en digital samhällsbyggnadsprocess
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Bilagor ansökan
Beskrivning: Inbjudan