738317-2025 - Resultat
Sverige – Leksaker – Leksaker
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLeksaker
BeskrivningUpphandling av leksaker för VästUpp-samarbetet, med följande kommuner som avropsberättigade parter: Lysekil, Munkedal, Sotenäs, Strömstad,Tanum, Trollhättan, Uddevalla och Vänersborg. Tanums kommun agerar inköpscentral.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 37520000 Leksaker
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:114724:Lot:1