See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Solceller Fredriksbergs vattenverk
Beskrivning: Sinfra genomför en upphandling i det dynamiska inköpssystemet åt Oskarshamns kommun. Upphandlingen avser solcellsinstallation på Fredriksbergs vattenverk.
Intern identifierare: 24/9
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Dynamiskt inköpssystem
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09330000 Solenergi
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: DIS: Solceller och energilager