Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
Leveransplats
Ort: Nynäshamn
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)
Land: Sverige
Uppskattad löptid