See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kontorsstädning
Beskrivning: Se upphandlingsdokumenten.
Intern identifierare: KS 2024/2087 2.6.1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90919200 Kontorsstädning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell (1)