738642-2023 - ResultatSverige-Örnsköldsvik: Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Teknikprodukter och IT-tillbehör
Referensnummer: UH-2023-129
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
II.1.4.
Kort beskrivning
Teknikprodukter och IT-tillbehör ska kunna beställas enligt följande:
Anbudsgivaren ska kunna leverera samtliga efterfrågade produktområden, se nedan:
Tangentbord & möss
Bild - Tillbehör
Datorhögtalare
Datorskärm -Tillbehör
Hemmabio & HiFi
Hörlurar & headsets
Kablage
Konferensutrustning
Lagring & minne
Tillbehör till teknikprodukter och IT-tillbehör
Väskor & ryggsäckar
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning, 31700000 Elektroniska, elektromekaniska och elektrotekniska varor, 31730000 Elektroteknisk utrustning, 31731000 Elektrotekniska varor, 32300000 TV- och radioapparater, ljud- eller videobandspelare eller videoavspelare
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen