2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI EOS FOR HELICOPTER LEONARDO AW139
Beskrivning: RFI, EOS FOR HELICOPTER LEONARDO AW139
Intern identifierare: 25-06207
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34731700 Helikopterdelar