738889-2023 - ÄndringSverige-Karlstad: Läkarvård och tillhörande tjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Läkare, bemanning
Referensnummer: RS/231331
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85120000 Läkarvård och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Region Värmland upphandlar läkare för att bemanna korta uppdrag inom olika specialiteter.