Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18000000 Kläder, skor, väskor och tillbehör
Ytterligare klassificering (cpv): 18130000 Specialarbetskläder
Leveransplats
Land: Sverige
Var som helst i det aktuella landet
Värde