See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Säker digital kommunikation DIS - Värnamo kommun
Beskrivning: Dessa krav ska besvaras och uppfyllas.
Intern identifierare: 062/2025
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Avrop via ADDA's DIS Säker digital kommunikation.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72500000 Datortjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000