738977-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Belysningsarmatur och elektriska lampor – Belysningsarmaturer
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBelysningsarmaturer
BeskrivningBelysningsarmaturer - skrivbordsbelysning och miljöbelysning
Intern identifierare2025-O001735
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 31500000 Belysningsarmatur och elektriska lampor
Ytterligare klassificering (cpv): 31520000 Lampor och belysningsarmatur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000