See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tekniska konsulttjänster avseende Kontrollansvarig
Beskrivning: Tekniska konsulttjänster avseende Kontrollansvarig
Intern identifierare: 2025MKB-827
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000